SmartPTT Bas Konuş Çözümümüz İle İster Duraktan, İster Transfer Merkezinden Operasyonunuzu Verimli Yapın

Sahada yer alan şoförlerle şehrin neresinde olursa olsunlar haberleşebilmenizi sağlayan SmartPTT [Bas konuş], klasik bas konuş uygulamalarının ötesinde, ekip haberleşmesini kesintisiz bir şekilde tek bir uygulama altında sunan, pratik ve kullanıcı dostu bir haberleşme platformudur.

taksi bas konuş

Durak Taksi Arası Haberleşme

SmartPTT kullanan taksiciler, merkezle haberleşerek müşterilere hızlıca yönlendirilir aynı zamanda durak – taksiler arası bilgiler kolayca ve topluca paylaşılır.

Taksiler Arası Haberleşme

Taksiler birbirlerine ile ister bireysel ister grup olarak anos göndererek haberleşebilir. Gerekirse yazılı mesaj, Fotograf, video ya da anlık konum bilgilerini paylaşabilirler.

Dijital Dünyaya Ayak Uydurun

SmartPTT sayesinde durak- taksi arası iletişiminizi dijital ortamda yaparak, operasyonlarınızı çok daha kolay ve iş verimi yüksek olarak yönetebilirsiniz.  

Lokasyon Takibi

Durak veya Operasyon Merkezlerinden, araçların nerede olduğunu görür ve yolcunuza en yakın şoföre anons yapar, adrese yönlendirerek araçların boş kalma zamanını en aza indirebilirsiniz.

Taksici Güvenliği

Acil veya önemli güvenlik tehdidi gibi durumlarda, mevcut anonsu keserek anons yapabilirsiniz. Acil durum butonu ile yerinizi bildirerek yardım isteyebilirsiniz.

Merkezden Yönetim Ekranı

Operasyon ekranından bir yandan ekibinizi yönetirken Masaüstü uygulama ile de anons yapabilir, oturduğunuz yerden anons trafiğini kolayca yönetebilirsiniz.

SmartPTT Bas Konuş İle
Taksi – Transfer Operasyonlarını Duraktan Yönet

 

SmartPTT Bas Konuş,  Taksi Mobil Uygulama, Durak Masaüstü Uygulama ve Durak Yönetim Ekranı ile Tüm Operasyonlarınızı
En Verimli Şekilde Yönetmenizi Sağlar.

Yerli

Taksi durakları %100 yerli SmartPTT Bas Konuş’un üstün özellikleri ayrıcalığıyla operasyonlarını yürütüyor ve yerli çözüm ile dijitalleşiyor. SmartPTT, Mobiliva AR-GE Mühendisleri tarafından geliştirilmiştir.

Güvenli

Yurtdışı sunucularda veri saklama tehditine karşı en çok tercih edilen bas konuş uygulaması SmartPTT verilerinizi Türkiyede’deki sunucularda güvenle saklanıyor.

Sektörde Öncü

Müşteri Desteği ve güvenliğe dikkat edilmeden, kullanılan uygulamalar yerine SmartPTT kullanımı taksi duraklarında gitgide yaygınlaşıyor.

mobil uygulama

Taksi Mobil Uygulama

masaüstü uygulama

Durak Masaüstü Uygulama

taksi bas konuş web yönetim ekranı

Durak Yönetim Ekranı