İşinizi Kolaylaştıracak Akıllı Özellikler, Dinamik ve Devamlı Geliştirilen Platform

Bas Konuş

İnternet ulaşımınızın olduğu her bölgede, tek bir tuşa basarak anında kişi ve gruplarla, dünyanın neresinde olursa olsunlar iletişime geçebilirsiniz. Üstelik telsizdeki kapsama alanı ve kanal değiştirme durumlarını hiç yaşamadan pratik ve hızlı şekilde ekipleriniz ile iletişimde kalabilirsiniz.

Mesajlaşma Modülü

Smart PTT üzerinden yazılı ve görsel olarak mesajlaşmak mümkündür. Kullanıcılar birbirlerine cihaz galerisinden veya kameradan anlık fotoğraf gönderebilir. Dosya alışverişi sağlayabilir ve konum paylaşımında bulunabilirsiniz. Smart PTT!

Geçmiş Anons

Geçmiş Anons özelliği ile kaçırdığınız bir anons olup olmadığını düşünmezsiniz. Telsizlerde mümkün olmayan bu özellik sayesinde son 48 saat içindeki geçmiş anonslarınızı defalarca dinleyebilirsiniz. Böylece kaçan anonslar yüzünden işleriniz aksamaz!

Sınırsız Grup Yapısı

Smart PTT’da grup oluşturma veya gruplara eklediğiniz kişi sayısında bir sınırlama bulunmaz. Telsizlerdeki gibi sınırlı bir kanal yapısı bulunmaz ve her gruptan anonsu herhangi bir geçiş yapmanıza gerek kalmadan alabilirsiniz. Sistemde dilediğiniz kadar grup oluşturabilir, ekiplerinizi bu gruplara dahil edebilirsiniz.

% 100 Güvenli Haberleşme

Tüm haberleşme AES 256 ile şifrelenerek taşınır ve saklanır. Bu sayede anonslarınıza dışarıdan müdahale olmaz veya içeriği anlaşılmaz. Telsizlerde yaşana sızma, anonsların dinlenebilmesi gibi bir durum kesinlikle oluşmaz. Halka açık Wİ-Fİ noktalarında konuşmalar izlense dahi içeriği anlaşılamaz.

Gelişmiş Konum ve Harita

Tüm kullanıcıların harita üzerinden anlık konum takibi yapılabilir, geçmiş konum bilgilerine ulaşılabilir. Ayrıca lokasyona anons özelliği sayesinde belirlenen konumda bulunan kullanıcılara anons yapılabilir.

Web Yönetim Ekranı

Kullanıcı ve grup ayarları, tanımlamalar, yetkiler, harita gibi özelliklerin ayarlanabildiği operatör panelidir. Saniyeler içinde ayarlamalar yapılabilir, ekip monitör edilebilir.

Detaylı Kullanıcı ve Grup Profili

Kullanıcı adı, GSM numarası, grup içinde yer alan kullanıcılar görüntülenebilir. Bu sayede telsizlerde yaşanan anonsu yapan kişinin anlaşılamaması, gibi sorunlar yaşanmaz, anons başında kod belirtmeye gerek kalmaz. 

Acil Durum – Yerimi Bildir

Anons yapılamayan olağan dışı durumlarda, tek bir tuşa basarak lokasyon bilginizi enlem ve boylam olarak, belirlenmiş kişilere iletebilirsiniz. Lokasyon bilginiz ilgili kişilere SMS ile iletilir. SMS’in iletileceği kişilerin Smart PTT kullanıcısı olması gerekli değildir.

Android Tabanlı Cihazlarda Kullanım Avantajı

Uygulamayı Android tabanlı bir çok farklı cihazda kullanabilirsiniz. Endrüstriyel ve PoC cihazlar için de uygun versiyonlar mevcuttur. Test edilen cihazlar listesine ulaşmak için bizi arayabilirsiniz.

Wİ-Fİ İle Kullanım

Smart PTT sadece mobil data değil Wi-Fi üzerinden de kullanıma uygundur. Ek data ücreti ödemeden Wi-Fi imkanı olan noktalarda uygulamaya giriş yapabilir ve haberleşmenizi devam ettirebilirsiniz.

Anons Kesme / Yetkilendirme

Önemli veya acil anons yapılması gereken durumlarda, devam eden anonsların bitmesini beklemeden araya girebilir ve kendi anonsunuzu yapabilirsiniz. Anons kesme yetkileri bazında kişi bazlı hiyerarşik yapınızı oluşturabilirsiniz.

İleri Tarihli / Cevap Zorunlu Anons Gönderimi

Anonsu kaydedip herhangi tarih ve saatte, istediğiniz kullanıcı veya gruba anonsunuzun ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Üstelik anonsun iletileceği tarihte uygulamanın, internetin veya telefonun açık olmasına bile gerek kalmaz. Ayrıca anonslara cevap zorunluluğuda getirebilirsiniz.

Yetkilendirme

Anons kesme, anons kaydı tutma, anons süresi ayarlama, kişiye veya gruba anons yapma, web yönetim ekranına erişim ve daha birçok yetkilendirme özelliği ile her bir kişinin uygulama kullanımını ayrı ayrı yönetebilirsiniz.

Telsiz Gateway Entegrasyonu

Akıllı bas konuş dünyası ile telsiz dünyasını Gateway cihazı ile birbirine bağlayabilir ve konuşturabilirsiniz. Böylece zorunlu durumlarda telsiz kullanımına devam edebilir, yatırımlarınızı çöpe atmak zorunda kalmazsınız.

NEDEN SMART PTT?

Türkiye’de Akıllı Bas Konuşun Öncüsü

10 yılı aşkın süredir gelen deneyimimizle ve binlerce müşteri geri bildirimi ile son teknolojik trendler üzerinden ilerlemeye devam ediyoruz.

Ayrıca Türkiye’deki 3 büyük operatörün bas konuş uygulamalarının alt yapısını sağlamaktayız.

operatör logolar

yerli malı